Hakkımızda


Günebakan Organik bir limited şirkettir ve Nisan 2015’ te Aksaray, Türkiye’ de kurulmuştur. Faaliyet alanlarını genişleterek 2018 yılında tüm sıvı gübre üretimlerini Aksaray Merkez de yapılandığı tesiste devam ettirmeye karar vermiştir.
Günebakan Organik gübre üretim hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren solucan hakkında her türlü bilgi ve birikimlerini işinde uzman kişilerle geliştiren şirketimiz, solucan, solucan gübresi ve solucan maması konularında faaliyet göstermektedir. Ayrıca tesis kurulumunada yardımcı olan şirketimiz tesis kurulduktan sonra geçen 1 yıllık süreç içerisinde siz değerli müşterilerimizin yanında olacağımızın garantisini vermektedir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında yardım ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Günebakan Organik Gübre gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte organik gıda ürünleri üzerine hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz


Türkiye tarım topraklarının ve tarımsal ürünlerin verimliliğini arttırarak kaliteli, ihtiyaca yönelik, çevre dostu ürünleri tüketicilere sunmaktır.

Vizyonumuz


Sürdürdüğü Ar&Ge faaliyetleri ile sürekli kendini geliştiren ve tarım dünyasına yenilikçi çözümler sunmaya devam ederek tüketiciler tarafından tercih edilen dünya lideri bir marka olmak.